Μις Όθορ - Μίστερ Όθορ

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Η γλυκύτατη μπατσίνα αστυνομικός Φωτεινή Κωνσταντοπούλου που γραφει παιδικα βιβλια


Την ειχα σταμπαρει και σε ενα βντεο manneqin challenge της ΕΛΑΣ

Συμπτωματικα εχει το ιδιο ονοματεπωνυμο με ενα πολυ αγαπητο μου προσωπο :)))))
 
Last edited by a moderator:
Ψήφος στον Τζειμς Φρανκο λοιπόν ελπίζω να αξίζει και ως συγγραφέας και να μην το κάνανε για να το κάνει.
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Αν είναι να προτείνουμε και ηθοποιούς που κάποτε έγραψαν κάτι, σας προτείνω τον αγαπημένο μου Ήθαν Χωκ. (Έχω διαβάσει κι ένα βιβλίο του. Δεν ξέρω καν αν έχει γράψει κι άλλα)

@ Ίζι, διάβασα ένα της Τσέβι Στίβενς, δεν μ'άρεσε καθόλου, αλλά δεν είναι εκεί το πρόβλημα, αυτά είναι γούστα. Αργότερα, όταν διάβασα ένα του Κέτσαμ και έφτασα στο τέλος, κάτι μου θύμιζε... κρατάω μία επιφύλαξη, μέχρι να βάλω τα δύο βιβλία δίπλα δίπλα, αλλά αν θυμάμαι καλά ήταν σκέτη αντιγραφή.
Α ναι ε; Θυμάσαι τους τίτλους;
 
(Παιδιά συγγνώμη για τον Τζέημς Φράνκο, απλώς είδα ότι έχει εκδόσει πολλά) Αριάδνη δεν έχει πάρει καλές κριτικές, θα το διαβάσω όμως.
Ίζι, είναι "Η εξαφάνιση" και το "Right to life"
 
Γιατί ζητάς συγνώμη τσιου; Αφού εξέδωσε βιβλία ναι θεωρητικά και πρακτικά είναι συγγραφέας. Ή αλήθεια είναι πως οι διάσημοι μπορούν να εκδίδουν βιβλια ευκολα και να καταπιάνονται με ότι επιθυμούν διότι οι πόρτες ειναι ανοικτές πάντα και των εκδοτικών οίκων.
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Ίζι, είναι "Η εξαφάνιση" και το "Right to life"
Το Right to Life το έχω διαβάσει - πολύ καλό. Το άλλο πάλι είναι το πιο γνωστό της, απ' ό,τι έχω καταλάβει. Το είχα στη λίστα μου, αλλά τώρα με προβλημάτισες. :χμ:
 
ισα , ισα που μαθαμε και κατι νεο πως ο Χωκ και ο Φρανκο ειναι και συγγραφεις, καλοι, κακοι δεν εχει σημασια, ειναι παντως!
 
^ Οι intvduals μου κατέστρεψαν τον Πασχάλη, δεν έβλεπα την σειρά του Μανουσάκη στην οποία έπαιζε, και όταν διάβασα άρθρο για τις χειρότερες σειρές της δεκαετίας με στιγμιότυπο από την σειρά, έπαθα ένα κάτι.

Είμαι απαράδεκτη. Ξέχασα την Κάθρην Νταν.
 


D.H. Lawrence είχε γλυκιά φάτσα. Λίγο baby Face. Και έχει πολύ εκφραστικό βλέμμα.

Από γυναίκες την Daphne Du Maurier.
επίσης γλυκιά φάτσα
 

Χρυσένια

Αρχαιολόγος του Φόρουμ
Τον γνωρισα μεσω των βιβλιων του ουσα φοιτητρια, και για αυτο εχει ξεχωριστη θεση στην καρδιά μου.
Όταν είδα δε και τη φωτογραφία του στο αυτί του εξωφυλλου μου φανηκε εξαιρετικα γοητευτικός!!:αγαπώ:

Κυρίες και Κύριοι, ο Δημητρης Στεφανάκης:

599
 
Last edited:

Χρυσένια

Αρχαιολόγος του Φόρουμ
O Tolkien στην ώριμη νιότη του. Εξαιρετικά αριστοκρατικός!
Έντονες γωνίες, εμφατική μύτη, λάγνο και συνάμα διαπεραστικό βλέμμα, comme il fault χένισμα.
Διακρίνω εναν εγκρατή ερωτισμό, μια γλυκιά μελαγχολία, ίσως και μια ήπια αυστηρότητα.
Επίσης στο βλέμμα του είναι έκδηλη η αποφασιστικότητα και ένα σεντούκι φιλοδοξίες.
Θα ήταν αδύνατο να περάσει απαρατήρητος.


600
 
Top