Εκδόσεις Λογειον

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
Ντροπη μου :συγνώμη: (πραγματικα) που ανακαλυψα μολις αυτες τις μερες πως στα Τρικαλα εχουμε εκδοτικο οικο

Τις εκδόσεις Λογειον

Νομιζω οτι αξιζει να ανοιξω ενα νημα, για να εξιλεωθω καπως που το ανακαλυψα τοσο αργα.
Βλεπω επισης οτι γινονται και παρουσιασεις βιβλιων
Αναρωτιεμαι πραγματικα : που ζω εγω..; :ουχ:

Παντως με μια ματια στο blog βλεπω οτι εχει ωραια βιβλια (και καποιο συγκεκριμενα το χαρακτηριζει ο Κινγκ ως ενα απο τα καλυτερα βιβλια τρομου).
Και ειδα οτι εχει γιορτινη προσφορα στα δυο βιβλια το ενα δωρο.

Πραγματικα χαρηκα που το ανακαλυψα :) και σκοπευω να παω και σε καποια παρουσιαση βιβλιου (δεν εχω ξαναπαει ποτε:ουχ:).
Περισσοτερα.. οταν μαθω κατι παραπανω, γιατι ειναι προσφατη η ανακαλυψη :φρύδια:
 
Μηπως μπορεις να πεις που βρισκεται μεσα στα Τρικαλα?Τωρα που θα παω για πασχα να δω και εγω τι παιζει...
 
Λορένα πήγες καθόλου από εκεί? Το έψαξες καθόλου? Πήγα εγώ σήμερα αλλά δεν μπόρεσα να το βρώ πουθενά! Μόνο κάτι σαν παραδοσιακό σύλλογο βρήκα εκεί πέρα. Κατά τα άλλα είχε μόνο μια πολυκατοικία και δεν βρήκα τον εκδοτικό οίκο...
 

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
Δεν εχω παει Μορφεα.

Απλα βλεπω πως τον διαφημιζουν (με αφισες στις βιτρινες) πολλα τοπικα βιβλιοπωλεια :)
 
Λορένα σου παραθέτω αυτούσιο το ε-μαιλ που μου έστειλαν ώστε να έχεις και εσύ μία ιδέα για τα δρώμενα και να είσαι ενημερωμένη!

''Αγαπητέ, Αλέξανδρε,
βρισκόμαστε σε στάδιο μετακόμισης. Διατηρήσαμε, ωστόσο, τη διεύθυνση στα βιβλία, για φοροτεχνικούς λόγους μέχρι να βρούμε καινούργιο γραφείο, αλλά και για την αλληλογραφία του εκδοτικού οίκου.
Θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο τηλέφωνο 6946465958, για όποια πληροφορία χρειάζεστε.
Ευχαριστώ. ''
 
Top