Ωραίες φωτογραφίες, καρτούν και γελοιογραφίες



Επαίσχυντη φωτογραφία του κυνηγού ο οποίος χαρούμενα ποζάρει δίπλα σε έναν αθώο Triceratops που σφαγίασε για λόγους αναψυχής. Αναζητείται το όνομα αυτού του κατάπτυστου ανθρώπου.
 
Last edited:

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Λέτε ειναι πραγματικό; :χμ:

(είχε ονόματα και φωτογραφίες.. εγώ τα θόλωσα.. )

 
Είδα κάποιες έξυπνες και αστείες φωτογραφίες για την ανάγνωση και θέλησα να σας τις δείξω.
Δεν βρήκα κάποιο σχετικό νήμα οπότε τις αναρτώ εδώ!





 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Οδηγώ σε επαρχιακό δρόμο, πριν καναδυο μήνες, κοιτώ δεξιά και μέσα από το παράθυρο του αυτοκινήτου βλέπω... αυτό...



(εντάξει, πρόσθεσα εδώ και δυο τρία εικονίδια να επιτείνω την εντύπωση... :)))) )
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
(μα δεν έκανε σε κανέναν εντύπωση ότι πέρασα δίπλα από αυτό το λιβάδι;! :ανέκφραστος: )
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
μα ναι, αυτό σου λέω. Οδηγούσα και περνούσα δίπλα από αυτό το λιβάδι. Οπότε ξαφνικά το παράθυρο του συνοδηγού έμοιαζε με την επιφάνεια εργασίας των Windows. Οδηγώντας έπιασα το κινητό κι έβγαλα μια φωτογραφία. Φαντάζομαι πως αν είχα μια φωτογραφική μηχανή με καλή ανάλυση και έμπαινα στον κόπο να κατέβω από το αμάξι θα είχα ακόμα πιο καλό αποτέλεσμα. Γιατί τώρα π.χ. φαίνονται στο κάτω μέρος τα ξερόχορτα στην άκρη του δρόμου.
 
Οδηγώ σε επαρχιακό δρόμο, πριν καναδυο μήνες, κοιτώ δεξιά και μέσα από το παράθυρο του αυτοκινήτου βλέπω... αυτό...


(εντάξει, πρόσθεσα εδώ και δυο τρία εικονίδια να επιτείνω την εντύπωση... :)))) )
Όταν βλέπεις την επιφάνεια εργασίας των Windows και φαντάζεσαι λιβάδια είσαι σε καλό δρόμο.
Όταν βλέπεις λιβάδια και φαντάζεσαι τα Windows... θέλεις διακοπές :χαχαχα:
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
όντως.. κοίταξα δεξιά κι αμέσως σκέφτηκα "πού διάολο πήγαν τα εικονίδια;"... είμαι τρελός, γιατρέ μου; :))))
 
Top