Untitled Document
Σελίδα 76 από 76 ΠρώτηΠρώτη ... 2666747576
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 751 έως 758 από σύνολο 758

Νήμα: Πες το με ένα gif

Τομοκράτορας Το αβατάριο του χρήστη Στιλλ ιλλ
    Περιοχή
    San Junipero
    Αναρτήσεις
    1.571
    Τώρα διαβάζω
    Φίοντορ Ντοστογιέφσκι- Αδερφοί Καραμάζωφ

Προεπιλογή

Σαώρη ναι, εδώ και κάτι μέρες και κοντεύω να τελειώσω την δεύτερη σεζόν. Παρα πολύ καλή σειρά, μα παρα πολύ όμως. Πειράζει που δεν θα με πείραζε να είμαι στην συγκεκριμένη φυλακή ?

Αυτό με το δάκρυσμα το έκανα και γώ όπως έκανα επίσης και αυτό με το στόμα που ακούγεται σαν ρέψιμο αλλα δεν είναι. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε, αν οχι θα σας το κάνω απο κοντά
    ''My face is red from reading your red lips''

Βιβλιοδύτης Το αβατάριο του χρήστη Τσίου
    Περιοχή
    Villa Diodati
    Αναρτήσεις
    1.266
    Τώρα διαβάζω
    "Μελέτη σχετικά με την ποίηση των Ουκρανών τροβαδούρων του 14ου αιώνα"-Μπεκενμπάουερ & Πουλόφσκι

Προεπιλογή

(Κορίτσια, διακριτικά όμως, να μαζευτούμε σε μια γωνίτσα πρώτα και μετά να ξεδιπλώσουμε το weirdness)
    I always find it necessary to burlesque the mystery of feeling at its source; I must laugh at myself, and if the laugh is "bitter," I must laugh at the laugh.

Ταξιδευτής Το αβατάριο του χρήστη Σαώρη
    Περιοχή
    κάπου στα βάθη της Ανατολίας
    Αναρτήσεις
    328

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Τσίου Δες Ανάρτηση
    Ω! Αυτό το έκανα κι εγώ ()
    Μήπως δάκρυζες επίτηδες για να κάνουν τα φώτα διακλαδώσεις;
    Είμαστε πολλές τρελές τελικά!
    Αν κατάλαβα αυτό που εννοείς, ναι.

(άλλες φορές κοίταγα και επίμονα το φως (λάμπες κυρίως) για δευτερόλεπτα και μετά τα ανοιγόκλεινα γρήγορα τα μάτια μου για να βλέπω αυτή τη ασχημάτιστη ή σχηματοποιημένη "μαυρίλα" να εξασθενεί. Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι τρέλα και πόσο ελεύθερο χρόνο είχα για να κάνω τέτοια πράγματα συχνά. )

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Στιλλ ιλλ Δες Ανάρτηση
    Σαώρη ναι, εδώ και κάτι μέρες και κοντεύω να τελειώσω την δεύτερη σεζόν. Παρα πολύ καλή σειρά, μα παρα πολύ όμως. Πειράζει που δεν θα με πείραζε να είμαι στην συγκεκριμένη φυλακή ?

Αυτό με το δάκρυσμα το έκανα και γώ όπως έκανα επίσης και αυτό με το στόμα που ακούγεται σαν ρέψιμο αλλα δεν είναι. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε, αν οχι θα σας το κάνω απο κοντά
    Αφού εκεί μέσα είναι μία και μία ρε, λογικό είναι! Είναι προσωπικότητες όλες τους! H Poussey Washington είναι η πιο ψυχούλα και γλυκιά εκεί μέσα. Θα το δεις στην πορεία. Γενικά μην ψάξεις τίποτα για καμία, γιατί έχει πολλά σπόιλ ακόμα σε τίτλους στις αναζητήσεις. Να σε προετοιμάσω ότι με κάποιες σκηνές θα δακρύσεις και θα εκνευριστείς, σε άλλες θα ξεκαρδιστείς και σε άλλες θα ανακουφιστείς με την πορεία των πραγμάτων.

Θα πάμε στην γωνίτσα μας, όπως είπε η Τσίου και θα ξεδιπλώσουμε τα ταλέντα μας.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Τσίου Δες Ανάρτηση
    (Κορίτσια, διακριτικά όμως, να μαζευτούμε σε μια γωνίτσα πρώτα και μετά να ξεδιπλώσουμε το weirdness)
    Κανονίστε να συγκεντρωθούμε σε μια πλευρά στο τραπέζι το σάββατο και να μην σκορπιστούμε.
    Ω μάνα μου, δεν συνεχίζω εδώ, γιατί θα ξεφτιλιστώ τελείως.
    Διότι οι άνθρωποι δεν συγχωρούν αυτούς που από έρωτα εκπέσανε. [Σταύρος Τσιώλης]

Περιοχή
    San Junipero
    Αναρτήσεις
    1.571
    Τώρα διαβάζω

Προεπιλογή

Tις συμπαθώ πολύ όλες είναι η αλήθεια αλλα νομίζω οτι έχω μια αδυναμία στην Σοφία, την Νίκυ, την Μπλάκ Σίντυ, την Σουζάν και την Ρεντ. Αλλα και οι Λατίνες έχουν πολύ φάση, οι μαύρες είναι λατρείες απλά και οι ''ασπρουλιάρες'' είναι επίσης σουργελάκια. Με εκνευρίζουν όμως όλοι οι φύλακες ανεξαιρέτως με αποκορύφωμα τον μουστάκια. Ηδη έχουν υπάρξει τέτοιες στιγμές, έτσι ενα ωραίο συναισθηματικό ανεβοκατέβασμα αλλα εντάξει αγαπώ και το χιούμορ της πολύ.

Εμείς θα είμαστε σε ένα τραπέζι ξεχωριστό όπως βάζουν τα παιδάκια στις διάφορες τραπεζομαζώξεις και ο Φαροφύλακας θα είναι εκείνος ο θείος που προσπαθεί να ταιριάξει με την νεολαία

Περιοχή
    Αναρτήσεις
    328

Προεπιλογή

Καλά και η Νίκυ είναι φοβερό τυπάκι. Ευθύς άνθρωπος και συναισθηματική και λογική όπου και όποτε πρέπει. Γενικά έχεις να δεις πάάάάρα πολλά ακόμη. ^^
    δεν είναι σπόιλ

Διότι οι άνθρωποι δεν συγχωρούν αυτούς που από έρωτα εκπέσανε. [Σταύρος Τσιώλης]

Βιβλιοδύτης Το αβατάριο του χρήστη Τσίου
    Περιοχή
    Villa Diodati
    Αναρτήσεις
    1.266
    Τώρα διαβάζω
    "Μελέτη σχετικά με την ποίηση των Ουκρανών τροβαδούρων του 14ου αιώνα"-Μπεκενμπάουερ & Πουλόφσκι

Προεπιλογή

Τι γράφετε ρε σεις; Μας έκανα εικόνα. Τα ποδαράκια μας θα φτάνουν κάτω ή θα κρέμονται; Θα πίνουμε και πορτοκαλάδα μπλε; (Στιλλ, παιδί μου σταμάτα με τις ηλικίες γιατί αν το πάμε έτσι εγώ θα είμαι η θείτσα που ανεβάζει 10000 ρετουσαρισμένες φωτογραφίες την ημέρα στο ίνσταγκραμ).
    Βασικά και την προηγούμενη φορά έτσι είχαμε καθήσει, μαζεμένες σε μία άκρη

I always find it necessary to burlesque the mystery of feeling at its source; I must laugh at myself, and if the laugh is "bitter," I must laugh at the laugh.

Περιοχή
    San Junipero
    Αναρτήσεις
    1.571
    Τώρα διαβάζω

Προεπιλογή

Δεν θα ρωτήσω γιατί πατάτα και όχι κάτι άλλο. Θα μας κοιτάζουν κάπως έτσι το σάββατο αμα συνεχίσουμε τις αποκαλύψεις.

Τελευταία επεξεργασία από Στιλλ ιλλ : 18-10-17 στις 22:37

Περιοχή
    Αναρτήσεις
    328

Προεπιλογή

Κοίτα τα δικά μου δεν θα φτάνουν. Έχουμε και ένα ύψος που με το ζόρι (όντας στις μύτες και εκτείνοντας το χέρι όσο πάει) φτάνει το προτελευταίο ράφι σε σούπερμάρκετ. Για το πιο ψηλό ούτε λόγος.
    Και καταλήγεις έτσι...
    http://0.media.collegehumor.cvcdn.co...d546a6e_13.mp4

@Στιλλ

Σελίδα 76 από 76 ΠρώτηΠρώτη ... 2666747576

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείς να αναρτήσεις νέα νήματα
  • Δεν μπορείς να αναρτήσεις απαντήσεις
  • Δεν μπορείς να αναρτήσεις συνημμένα
  • Δεν μπορείς να επεξεργαστείς τις αναρτήσεις σου
  •