ο bitninja ενοχλεί καλούς ανθρώπους

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Τουλάχιστον δύο μέλη μου παραπονέθηκαν πως λαμβάνουν μήνυμα captcha από τον bitninja όταν προσπαθούν να συνδεθούν μέσω κινητού στην λέσχη.

Το κοιτάζω τώρα. :)
 
Από τη στιγμή που δεν ξέρω καν τι είναι αυτό, βρισκομαι σε καλό δρόμο. (και είμαι μέση κινητού αυτή τη στιγμη)
 

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Εχουν πλεον παρελθει οι εποχες οπου θεωρουμην "τεχνολογικα καταρτισμενος" και τωρα ουτε καν ξερω τι ειναι ο bitninja.
(αλλα ξερω τι ειναι τα bits και τι ειναι οι ninja)
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Πιούζυ ;)

Αντέρωτα: είναι φίλτρο ασφαλείας που βάζει ο παροχέας στους εξυπηρετητές του.


Λοιπόν, συνεχίζω και το κοιτάζω. Θα το εκτιμούσα εάν όποιος βλέπει το μήνυμα βγάζει και μου στέλνει μια οθονιά (όπου σίγουρα να φαίνεται η ip του... κάτι τέτοιο δηλαδή)

:)
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Δηλ. μόνο τρεις έχετε θέμα; Κανένα άλλο μέλος δεν έχει φάει κάπτσα στην μάπα από τον γιαπωνέζο;
 
Και όχι πάντα. Σε συνδεση με wifi, όχι. Σε συνδεση 4g, συνηθως ναι. (τα λέω σωστά; εγινα κατανοητή?)
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
(μα ναι, επειδή από εκεί παίρνεις άλλην ip)
 
Παρομοίως με Έλλη Μ. Όταν συνδέθηκα μέσω δεδομένων από κινητό, πετάχτηκε ο τζάπο. Μέσω wifi, νοτ ε προβλεμ.
 
Εγώ συνήθως ειμαι από το κινητό (Καλή ώρα) αλλά πάντα μέσω WiFi, θες να μπω κι εγώ από τα mb και να σου πω;
 
Σε εμένα εμφανίστηκε προ ολίγου αλλά από σύνδεση μέσω λάπτοπ όχι κινητού.
 
Ο νιντζα κλαιν μαιν με εχει ταραξει. Απο το πρωι δεν μπορω να συνδεθω απο το σπιτι μου με λαπτοπ. Τωρα βγηκα εξω και συνδεθηκα με το κινητο μεσω wifi.
 
Top