Ανταλλάζω Αρκά και άλλα κόμικς

Γεια σας και πάλι.

Ανταλλάζω τα εξής τεύχη από τη σειρά του Αρκά ''Ο Κόκκορας''.

#1 Χοντρά Κόλπα
#2 Σιγά τ' αυγά
#5 Συναναστροφές
#6 Αδιέξοδα

δώρο με αυτά, το Μίκυ Μάους #1839

(ανταλλάζονται με τεύχη Αρκά ή άλλα κόμις/βιβλία)

Επίσης γνωστοποιώ πως διαθέτω και τα παρακάτω κόμικς προς ανταλαγή

Astonishing X-Men #3 από Anubis
Superman Tomorrow #3 από Αnubis
Σπιρού και Φαντάζιο #6 (Επικίνδυνα Παιχνίδια)
Iron Man 1, 2 από την Anubis (τρέχουσα σειρά)

Τώρα, μερικά από τα τεύχη που ψάχνω εγώ είναι τα εξής:

Αstonishing X-MEN 1oς τόμος από Anubis (περιλαμάνει τα τεύχη 1 και 2 - εάν θέλει κάποιος ανταλλάζω τα 2 αυτά τεύχη με τον τόμο)

Αvengers #4 (Anubis)

Avengers #5 (Anubis)

Eπίσης ψάχνω τα εξής τομάκια ''Ο παραμυθένιος κόσμος του δάσους'' από εκδόσεις Στρατίκη.

Όλα τα παραπάνω τα αγοράζω κιόλας, εάν υπάρξει καλή συνενόηση, οπότε όποιος τα έχει, ας μου πει.

Οι συναλλαγές θα γίνονται μέσω ταχυδρομείου.

Last edited:
Eπίσης ψάχνω τα εξής τομάκια ''Ο παραμυθένιος κόσμος του δάσους'' από εκδόσεις Στρατίκη.
Τα υπέροχα αυτά παραμύθια τα ψάχνω κι εγώ, μάταια, εδώ και χρόνια. Δύσκολο να τα βρεις... Καλύτερα να τα αναζητήσεις μέσω amazon σε κάποια ξενόγλώσση εκδοχή τους. Ή να τα φωτοτυπήσεις από κάποια βιβλιοθήκη... Πάντως νομίζω πως δεν υπάρχει πιο ωραία εικονογράφηση, από τις πιο ονειρεμένες που υπάρχουν... :)

Τα υπέροχα αυτά παραμύθια τα ψάχνω κι εγώ, μάταια, εδώ και χρόνια. Δύσκολο να τα βρεις... Καλύτερα να τα αναζητήσεις μέσω amazon σε κάποια ξενόγλώσση εκδοχή τους. Ή να τα φωτοτυπήσεις από κάποια βιβλιοθήκη... Πάντως νομίζω πως δεν υπάρχει πιο ωραία εικονογράφηση, από τις πιο ονειρεμένες που υπάρχουν... :)
Εγώ τα έχω αυτά τα τομάκια. Από τα πιο αγαπημένα βιβλία της παιδικής μου ηλικίας. :γιούπι: Αλλά δεν τα ανταλάσσω/πουλάω σόρυ :μαναι: