2ος Διαγωνισμός Φωτογραφίας: "Χειμώνας και Βιβλίο" — Οι συμμετοχές

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Ούτε εγώ! Ενώ προχθές φαινόταν μια χαρά!

@Φάρε πολύ δυνατές και οι δικές σου συμμετοχές! :γιούπι:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Άρα, Χρυσάνθη πρέπει να το διορθώσουμε αυτό σύντομα, γιατί μεθαύριο θα ξεκινήσει η ψηφοφορία.

@Χρυσάνθη: Πολύ ωραία η φωτογραφία σου. Όταν την είδα σκέφτηκα: καλά δεν σώζει το βιβλίο, αλλά τραβάει φωτογραφίες! Χαρά στο κουράγιο σου. Κάτι συμβαίνει και δεν τη βλέπω και εγώ σήμερα.
@Φαροφύλακα: Το πανέμορφο παλαίτυπο του 1545 στην 3η φωτογραφία σου, κλέβει την παράσταση.

Last edited:
Φαρε μου αρεσει πολύ, πολύ η δευτερη φωτο σου, είναι οστενικοβικτωριανης πως να το πω επιρροης:αγαπώ:καλα ε, εχω παθει

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Παιδιά, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! :))

Μακρυγιάννη, εκτιμώ κι εγώ τα παλαίτυπα. Αυτό, βέβαια, είναι αναπαραγωγή όμως μέσα σε ένα επίσης καταπληκτικό βιβλίο.

:ναι:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Χρυσάνθη εξακολουθώ να μην τη βλέπω... Απ' ό,τι βλέπω την έχεις βάλει στο facebook. Ανέβασέ την καλύτερα στο www.imgur.com. Είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται εγγραφή. Ή κάνε τη δημόσια στο facebook ώστε να μπορέσω να την πάρω και να την ποστάρω εγώ.

Εντιτ: Εντάξει Χρυσάνθη, το 'χουμε :)))) MHN ξαναεπεξεργαστείς την εικόνα θα το φτιάξω.

Last edited:

Κουακέρος

Ευγενής Δαγεροτύπης
Διέγραψα την πρώτη μου με τον Εκκλησιαστή γιατί δε μου άρεσε και αφήνω μόνο τη δεύτερη με την παραλία.

Tελικά δε διεγράφη...θέλω να διαγωνιστεί μόνο η παραπάνω,η άλλη δε μ΄αρεσει.

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.