Οι βιβλιοθήκες μας

Μετά από πρόταση της Φεγγαράδας, είπαμε να αναρτήσουμε εδώ πέρα φωτογραφίες από τις προσωπικές μας βιβλιοθήκες. Μεγάλες, μικρές, ημιτελείς, ανεπαρκείς, εντυπωσιακές ή όχι, όλες είναι καλοδεχούμενες!

Τί λέτε? Να γνωριστούμε καλύτερα? Ποιός τολμηρός θα κάνει την αρχή? ;)
 
Εχω ερωτηση....εχω τα βιβλια μου σε δυο μερη στην θεσσαλονικη και σε αλλη μια στα γιαννιτσα?τα ανεβαζω και τα τρια?


Αυτο ειναι η βιβλιοθηκη εκτρωμα που μου εχει απομεινει στα Γιαννιτσα....εχω παρει ολα τα βιβλια και τα μετεφερα θεσσαλονικη να μου κανουν παρεα...Φωτογραφιες την Τεταρτη απο εκει...
 
Last edited:
θα ηθελα καποιος να μου πει με πμ πως ανεβαζω εικονες απο το pc μου στο φορουμ.ευχαριστω!:):)):))):))))
 
Αν στέλναμε όλοι τις φωτογραφίες μας σε ένα μέλος το οποίο θα ήταν πρόθυμο να τις μαζέψει, να τις αναρτήσει και να μη παίξει στο παιχνίδι.. θα μπορούσαμε να δούμε κατά πόσο γνωριζόμαστε ήδη.
Δεν ξέρω αν γουστάρετε, αλλά θα μπορούσαμε να έχουμε ανώνυμες βιβλιοθήκες αναρτημένες και να μαντεύουμε ιδιοκτήτες. :)
Η δική μου βέβαια κάηκε...
 
Αν στέλναμε όλοι τις φωτογραφίες μας σε ένα μέλος το οποίο θα ήταν πρόθυμο να τις μαζέψει, να τις αναρτήσει και να μη παίξει στο παιχνίδι.. θα μπορούσαμε να δούμε κατά πόσο γνωριζόμαστε ήδη.
Δεν ξέρω αν γουστάρετε, αλλά θα μπορούσαμε να έχουμε ανώνυμες βιβλιοθήκες αναρτημένες και να μαντεύουμε ιδιοκτήτες. :)
Η δική μου βέβαια κάηκε...
:πάνω: καλοοοοοο!!!!!!!!!!!!
 
εγω δεν νομιζω πως μπορω γιατι εχω θεμα στο να ανεβαζω τις εικονες!!!ασε που καλυτερα εσυ μιχαλιε ή εσυ σοφκι να το κανετε γιατι καηκαν ηδη οι βιβλιοθηκες σας!!!:)
 
Μα παιδια δεν ειναι αυτη η βιβλιοθηκη μου......Η βιβλιοθηκη μου ειναι στην θεσσαλονικη.....Αυτη ειναι η παλια που πλεον δεν εχει καν βιβλια...δεν καηκα ακομαααααααααα
 
Top