Πες το με ένα gif

Χαχαχα! Τι μου θυμισες, Στιλλ! Έξι, εφτά χρόνια πριν (μπορεί και πιο πολλά) ένας ξάδελφός μου είχε κάνει το μουστάκι του ακριβώς έτσι! Τον φωνάζαμε ο ημιμούστακος και ο μουστάκι-επανάσταση! Πόσο μπροστά το σόι; Μα, πόσο μπροστά;
 
Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα ο κύριος αυτός που είναι ο μπασίστας των who το λάνσαρε την δεκαετία του 70. Πάντως για την Ελλάδα μεγάλη πρωτοπορία, δεν το συζητώ :)))
 
Ένας φίλος μου είχε κάνει μια επίσης αφαιρετική παραλλαγή μυστακίου. Είχε κόψει το μισό, από τη μύτη και δεξιά (ή αριστερά, δε θυμάμαι, αλλά δεν έχει σημασία για τη βασική ιδέα) και κυκλοφορούσε έτσι για μερικές μέρες, θέλοντας να δει τις αντιδράσεις του κόσμου. Ήταν Απόκριες, να το πούμε κι αυτό πάντως.
 
Ορίστε; Ποιοί χου και πράγματα του σατανά μου τσαμπουνάτε, μανδάμ Στιλλ μου; Εγώ δεν ξέρω απ' αυτά! Ο ξάδελφός μου το λάνσαρε το μουστάκι και δεν ακούω τίποτα!:γρμβ:
Και δεν ήταν και Απόκριες! Ήταν κατακαλόκαιρο.
 
Mπέιζιλ εγώ στη θέση του ούτε τις απόκριες θα έβγαινα έτσι έξω. Επίσης κυρία Ιωάννα μου εγώ σας ενημέρωσα για να μη υπερηφανεύεστε οτι πρωτοπορείτε στο σόι σου. Και που να τρέχεις τώρα για πνευματικά δικαιώματα. :μαναι:
 
Mπέιζιλ εγώ στη θέση του ούτε τις απόκριες θα έβγαινα έτσι έξω.
Ναι, κατανοητό. Το ίδιο κι εγώ. Βλέπεις η διαφορά είναι ότι το μουστάκι του μπασίστα μπορεί να χαρακτηριστεί ως καλλιτεχνική εκκεντρικότητα, ενώ αυτό του φίλου μου (μαθηματική ιδιοφυΐα, παρεμπιπτόντως, με συμμετοχές σε μαθηματικές Ολυμπιάδες, κλπ) ούτε στους τρελούς το συναντάς. Τώρα θα μου πεις «δείξε μου τον φίλο σου...». Άλλη ιστορία αυτή.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
τα βλέπω κι ακούω μέσα στο κεφάλι μου: Μαγιό, μις! Μαγιό, μις! Μαγιό, μις!

:ε;:
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
[πλοκη]Πάμε ξανά μιας και «χάθηκαν» οι αναρτήσεις. :ρ [/πλοκη]
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
όντως, χαθήκανε αναρτήσεις; αυτά είναι σχεδόν καλά νέα γιατί σημαίνει πως μαλλον ήδη βλέπουμε στην νέα ΒΔ κι άρα όλα καλά.

Θα τα ελέγξω όταν επιστρέψω στο σπίτι το βραδάκι και θα σας ενημερώσω.
 
ναι, ναι, Φαροφύλακα, έχει δίκιο η Σαώρη.

Εδώ η Στιλλ παίζει στο παλιό μας σπίτι στις Κουκουβάουνες
 
Χάθηκε ο γατούλης της Αλίκης
Οποτε ώπ ένας γατούλης (ξανά και ξανά).



Kαι μαστούρικο το γκιφάκι σου Σαώρη. Μ'αρέσει. (Ινσέψιο)

Έντιτ: Tώρα είδα τις θεικές αναρτήσεις σου μαμά (Jerry αγαπώ)
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
όντως, χαθήκανε αναρτήσεις; αυτά είναι σχεδόν καλά νέα γιατί σημαίνει πως μαλλον ήδη βλέπουμε στην νέα ΒΔ κι άρα όλα καλά.

Θα τα ελέγξω όταν επιστρέψω στο σπίτι το βραδάκι και θα σας ενημερώσω.
Εδώ μέχρι και το αβατάριο που άλλαξα την ίδια μέρα με τις αναρτήσεις, άλλαξε και «επανήλθε» το προηγούμενο και το άλλαξα ξανά σήμερα. :ρ

Εδώ η Στιλλ παίζει στο παλιό μας σπίτι στις Κουκουβάουνες
:μουάχαχα::χαχαχα::μουάχαχα:


Την Αλίκη μην ξεχάσετε να ξαναβάλετε. :ρ
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Πράγματι. κι εγώ το ξεχώρισα μόλις το είδα.

Επίσης μπράβο που κάνεις χρήση της δυνατότητας για μεγάλο αβατάρι. Όσοι έχετε ανέβει σε αναρτήσεις μπορείτε να δοκιμάσετε μήπως μπορείτε να βάλετε κάτι μεγαλύτερο.
 
Όπως η Τσίου μοιράστηκε μια προσωπική ανάμνηση απο το παρελθόν εγώ θα σας παρουσιάσω μια απο το μέλλον. Οταν θα την βγάζω βόλτα και θα νιώθει νευρικά μέσα στον κόσμο στο μετρό, την φαντάζομαι κάπως έτσι
 
Last edited:
Top