Ωραίες φωτογραφίες, καρτούν και γελοιογραφίες

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Έτσι είναι, Ίζι. Δηλ. βάλε το χέρι να το παίξεις Προμηθέας, αλλά έχε και την σύνεση ενός θεού. Και δεν μπορώ να φανταστώ τί θα φτιαχτεί στο μέλλον (σε φυτά ανθρώπους και ζώα) με την γενετική τεχνολογία.


Όπως και να 'χει, ακούω πως κάποιοι αμφισβητήσαν αυτόν τον άνθρωπο; :))))
 
:χαχα: Ήσουν κι εσύ από τους ακατάδεκτους; η μαμά (ή γυναίκα του; ααργκ! θα μπορούσε να είναι και η αδερφή του) μ'αρέσει που συμμερίζεται τον πόνο του.
 
Last edited:
Ωχ, ρε συ. Αυτό έχει πλάκα. Την επόμενη φορά που κάποιος θα θέλει να μοιραστεί τα εκατομμύριά του με εμένα, θα του πιάσω την κουβέντα.
It often comes as a surprise when you hear of someone who actually believed that some ex-presidents son wanted their help to rescue the family fortune. In February 2004, Nigerian Finance Minister Ngozi Okonjo-Iweala said: “In Nigeria, we are always amazed that anyone could be so stupid as to respond to such an offer.” :χαχαχα:
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Προσοχή γιατί είναι κόλλημα. Μερικοί τους πιάνουν κάτι συζητήσεις που διαρκούν μήνες ολόκληρους. :χαχα:
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
@Ίζι, εντωμεταξύ, τέτοιο δεν είναι και το σκυλάκι του oatmeal;

 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Χαχα παγκ εννοείς; Στο σχέδιο μοιάζει, όμως στην πραγματικότητα είναι αυτό εδώ (μαζί με τον πολύ ομορφούλη Oatmeal):




Για όποιον δεν ξέρει, το καρέ που ανέβασε ο Φάρος είναι απ' αυτό το υπέροχο κόμιξ τou Oatmeal: My dog the Paradox.
 
Αυτή η εικόνα που έβαλες, δείχνει πως είναι η ζωή μου. :χαχαχα:

 
Last edited:
Και η δική μου. :παρηγοριά::αγκαλιά: Αχ αυτη η Cassandra κάνει από τα πιο πετυχημένα και υπέροχα σκίτσα. :αγαπώ:
 
Ενός λεπτού σιγή για όλες εκείνες τις φορές που πήγα για τρέξιμο και ένιωσα οτι δεν υπήρχε αρκετό οξυγόνο στην ατμόσφαιρα για να εισπνεύσω.
 
Κοιτάζω τόση ώρα τη φωτογραφία και προσπαθώ να καταλάβω πώς μπορεί να είναι άσχημο ένα χέρι. Ή τουλάχιστον το συγκεκριμένο χέρι. :αργκ:
 
Top