Ερωτηματολόγιο στα πλαίσια της μεταπτυχιακής μου εργασίας

Καλησπέρα σας! σας στέλνω το ερωτηματολόγιο για την διπλωματική μου εργασία στα πλαίσια του μεταπτυχιακού που κάνω. Έχει ως θέμα τη σχέση μεταξύ του νοήματος της ζωής και του απολαμβάνειν. Ελπίζω πως θα το βρείτε ενδιαφέρον συμπληρώνοντάς το, ενώ παράλληλα θα με βοηθήσετε κιόλας! Επίσης, μπορείτε να το προωθήσετε σε γνωστούς σας διαφόρων ηλικιών (ενήλικες). Σας ευχαριστώ πολύ! https://docs.google.com/forms/d/1xYACOjH8rnU_bvZbENZavnXywAY4kdLvmZhm5RQyY4o/viewform?usp=send_form
 
έτοιμο και από εμένα! Περιμένω να δω τα αποτελέσματα!!! Πότε με το καλό?
 
Last edited:
Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας! Παρακαλώ προωθήστε το και σε άτομα άνω των 50 γιατί έχω βρει ελάχιστα. Τα αποτελέσματα δεν έχω ιδέα πότε θα είναι έτοιμα. Είναι η πρώτη μου εμπειρία με ποσοτική έρευνα και δεν ξέρω πόσο χρονοβόρο θα είναι από δω και πέρα. Θα σας ενημερώσω όσους αφήσατε μέιλ! :γιούπι:
 
Το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση Παράδοξη, άψογη δουλειά εκ μέρους σου, μπράβο!!!

Καλή επιτυχία!!!
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους! Με συγκινεί η προθυμία σας. Όποιος θέλει το απαντά για τον εαυτό του, δε με πειράζει. Θα σβήσω αναγκαστικά κάποια δεδομένα διότι είναι υπερβολικά πολλά. Απλά πλέον χρειάζομαι μανιωδώς άτομα άνω των 50, μιας και είναι η ηλικιακή ομάδα που δεν πολύ συχνάζει στο διαδίκτυο.
Όποιος γνωρίζει άτομα άνω των 50 που θα ήταν πρόθυμα να το απαντήσουν, ας το προωθήσει. Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!! :))
 
Καλημέρα κοπελάρα.
Παιχνιδάκι για σένα η εργασία, στανταράκι η κορυφή.
(θα το συμπληρώσω κι εγώ όταν μπορέσω)
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους! Με συγκινεί η προθυμία σας. Όποιος θέλει το απαντά για τον εαυτό του, δε με πειράζει. Θα σβήσω αναγκαστικά κάποια δεδομένα διότι είναι υπερβολικά πολλά. Απλά πλέον χρειάζομαι μανιωδώς άτομα άνω των 50, μιας και είναι η ηλικιακή ομάδα που δεν πολύ συχνάζει στο διαδίκτυο.
Όποιος γνωρίζει άτομα άνω των 50 που θα ήταν πρόθυμα να το απαντήσουν, ας το προωθήσει. Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!! :))
Το συμπλήρωσα κι εγώ, το έδωσα κ στη μάνα μου μιας πού'ναι πάνω από 50. Πολύ ενδιαφέρουσα έρευνα! Καλά αποτελέσματα!
 
Top