Πώληση Χάρι Πόττερ, Mύθοι των Oτόρι και 3 ντετέκτιβ

// -----------------------------------------------------------------------------------
// 1. Ο Άλφρεντ Χίτσκοκ και οι τρεις ντετέκτιβ (5 βιβλία)
// -----------------------------------------------------------------------------------

Τιμή: 5 ευρώ το καθένα ή 20 όλα μαζί



Μυστήριο του υφάλου του καρχαρία
Μυστήριο του πράσινου φαντάσματος
Μυστήριο του ρολογιού που ουρλιάζει
Μυστήριο του πορφυρού πειρατή
Μυστήριο, τρίποντα και δωροδοκίες

// -----------------------------------------------------------------------------------
// 2. Η παγίδα των αηδονιών (Mύθοι των Oτόρι, τ. 1)
// -----------------------------------------------------------------------------------

Τιμή: 10 ευρώ




// -----------------------------------------------------------------------------------
// 3. Χάρι Πόττερ
// -----------------------------------------------------------------------------------

50 ευρώ όλα μαζί.

Harry Potter and the Deathly Hallows (7ο βιβλίο, Αγγλικά) - 10 ευρώ
Harry Potter and the Half-Blood Prince (6ο βιβλίο, Αγγλικά) - 10 ευρώ

Ο Χάρι Πότερ και ο Ημίαιμος Πρίγκιψ (6ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ
Ο Χάρι Πότερ και το Τάγμα του Φοίνικα (5ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ
Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς (4ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ
Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπάν (3ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ
Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά (2ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ
 
Το «Ο Χάρι Πότερ και το Τάγμα του Φοίνικα (5ο βιβλίο, Ελληνικά) - 7 ευρώ» είναι ακόμα διαθέσιμο;
 


Μπορείς να μου δώσεις ένα e-mail σου για να ανταλλάξουμε στοιχεία? (ή δοκίμασε να μου στείλεις inbox εδώ γιατί εγώ δεν μπορώ)
 
Καλησπέρα! Ελπίζω να μπαίνεις ακόμα σε αυτό το site γιατί βλέπω είναι κάπως παλιά η δημοσίευση! Ενδιαφέρομαι πολύ για το "Ο Χάρι Πότερ κι ο Ημίαιμος Πρίγκιψ" αλλά μόνο στην περίπτωση που είναι το παλιό, παιδικό εξώφυλλο (όπως το Τάγμα του Φοίνικα που έβαλες παρακάτω). Έχω όλα τα υπόλοιπα βιβλία με το παιδικό εξώφυλλο κι αυτό είναι το μόνο που έχω με το καινούργιο. Αν μπαίνεις ακόμα, λοιπόν, και έχεις με αυτό το εξώφυλλο, στείλε μου ένα mail στο viviangolia@gmail.com και αν μπορείς, κάνε έναν κόπο να βγάλεις και μερικές φωτογραφίες και να τις στείλεις στο mail για να δω την κατάσταση! Φιλιά κι ευχαριστώ πολύ!!
 
Top