2ος Διαγωνισμός Φωτογραφίας: "Χειμώνας και Βιβλίο" — Οι συμμετοχές

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.

Δούρης

Διαχειριστής
Σε αυτό το νήμα μπορούν τα μέλη να ανεβάσουν τις συμμετοχές τους.

Υπενθυμίζουμε:
  • Το πολύ τρεις φωτογραφίες από κάθε μέλος.
  • Κάθε φωτογραφία να έχει πλάτος 1000 πίξελ (και ας την έχει το μέλος και στην καλύτερη δυνατή ανάλυση).
Βεβαιώσου πως συμφωνείς με τον Κανονισμό.
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Άντε παιδιά, ας ξεκινήσουμε σιγά-σιγά! Ελπίζω να μην είμαι στο τέλος η μόνη συμμετοχή. :μαναι:

 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Ω, Ίζι!!!! :πάνω:

Καλικάντζαρε, γελάω που το καημένο το γατί ήθελε να μπει μέσα κι εσύ το άφηνες για να δοκιμάζεις πόζες! :χαχα:
 
θα βαλω τον Ορεστη να ποζάρει πάνω στον Σελιν ή τον Σιοράν, ετσι, για τo contrast
 
Μωρέ ναι. Προφανώς ήταν έξω κι έβρεχε, αλλά και να πετύχεις το πόδι στο τέλειο στιγμιότυπο και την αντανάκλαση στα μάτια... τι να πω; Φαίνεται ότι δεν έχει editing. Είναι εντυπωσιακό!
 
@Κάλι τρομακτικά όμορφο (ε, καλό; όχι; )
Και η δική μου συμμετοχή αν και θυμίζει λίγο Χριστούγεννα!

Αχ, δεν ξέρω γιατί φαίνεται τόσο τεράστια... :ένοχος:
 
Last edited:
και η δευτερη συμμετοχη μου

είναι από αμφιλοχια με τον σερλοκ από την προηγουμενη βδομαδα

Αν , δε τυχαινα σε καμια από τις πρωτες θεσεις θα ηθελα να μετανομαστω σε candygirl, λογω της λατρεμένης ξανθιας:)))) νομιζω πως η καντυ με εχει πολυ επηρεασει
 
Last edited:
Βογγυ πω πω φωτο χριστουγεννων ??με δωρακια , λαμπιονια , κουκλακια, τζακι λες και βγηκε απο ονειρο ειναι
 
Διαβαζοντας τους κανονισμους λετε να πειραζει που την α φωτο την τραβηξα σε καφε; λετε να την σβησουμε καλυτερα και να κρατησουμε αμφιλοχια και ντισνευ
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Δηλ. ποιο σημείο του κανονισμού θεωρείς πως παραβαίνει; :χμ:
 
δεν εχω την αδεια της καφετεριας, αυτό τιποτα άλλο το ελκυθρο με τα δωρα το χε η καφετερια ως ντεκορ, δεν ξερω κιολας, ότι πειτε, εγω την τραβηξα παντως αυτό είναι σιγουρο αλλα γιατι να χουν αντιρρηση,διαφημιση κιολας γινεται/ επισης ειπα σε έναν γνωστο για τον διαγωνισμο μας , τον ενδιαφερει η φωτο και τραβα καλες, μηπως και ερθει να δουμε
 
Last edited:

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Δεν νομίζω πως η φωτογραφία σου έρχεται σε σύγκρουση με τον κανονισμό, Αριαδνη. :)
 
xe χε ειπα και γω μια φορα μονο να παραβιασω έναν κανονισμο αλλα δεν βγηκε:)))ποτε δεν εσπασα και το ανθοδοχειο με τα λουλούδια στο νηπιαγωγειο, καημο το χα μια φορα:))))
 
Ευχαριστώ πολύ Αριάδνη μου! Κι εσένα πολύ ωραίες, ειδικά την πρώτη μην τη βγάλεις με τίποτα,είναι πολύ όμορφη! Απορία: το ανθοδοχειο στο νηπιαγωγείο τι σου έφταιγε; :ρ
 
Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Top