Η μεταφορά ολοκληρώθηκε

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Σας είπα πως μπορεί να χάνονταν κάποιες αναρτήσεις λόγω έργων, πράγμα που φαίνεται και πως έγινε.

Εδώ μέχρι και το αβατάριο που άλλαξα την ίδια μέρα με τις αναρτήσεις, άλλαξε και «επανήλθε» το προηγούμενο και το άλλαξα ξανά σήμερα. :ρ
Καλό σημάδι. :)

Παρότι έχω να ελέγξω ένα-δυο πράγματα, ακόμα, για να αποφανθώ με βεβαιότητα πως όλα καλά, νομίζω πως ήδη μπορείτε να αναρτάτε δίχως φόβο πλέον. Η μεταφορά ολοκληρώθηκε.

:ναι:
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Το πολύ πολύ να αναρτήσουμε για τρίτη φορά τα ίδια gif. :)
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
έχουν χαθεί κάτι αναρτήσεις, όπως του κ. Ανευλαβή, την οποία μάλλον θα μπορέσω να επαναφέρω μέχρι αύριο.

Ομοίως έχουν χαθεί και δύο διαγραφές μελών, τις οποίες επίσης μάλλον θα μπορέσω να επαναφέρω.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Μόλις κατάφερα και επανέφερα την ανάρτηση του Ανευλαβή εδώ.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Μάλιστα... πήγα να στείλω ενημερωτικό ημέιλ σε τρία μέλη των οποίων διαγράφτηκε προσωρινά ο λογαριασμός και έστειλα... σε όλα τα μέλη του φόρουμ αφού ξέχασα να βάλω το σχετικό φίλτρο. Αφού με απασχολούν κι άλλα πράγματα παράλληλα.

ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση. :)
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Εγώ το έλαβα.

Θέλετε να ρίξετε μια ματιά στα "ανεπιθύμητά" σας; (κι αν όντως το βρείτε εκεί να επιλέξετε "αυτό δεν είναι ανεπιθύμητο, διαολεμένε, είναι από την λατρεμένη μου λέσχη και να μην το ξαναρίξεις στα ανεπιθύμητα γιατί το επιθυμώ από τα βάθη στης καρδιάς μου" ; )
 
(κι αν όντως το βρείτε εκεί να επιλέξετε "αυτό δεν είναι ανεπιθύμητο, διαολεμένε, είναι από την λατρεμένη μου λέσχη και να μην το ξαναρίξεις στα ανεπιθύμητα γιατί το επιθυμώ από τα βάθη στης καρδιάς μου" ; )
:μουάχαχα:

Κατσε να αντιστρεψουμε το ερωτημα:
Ποιος το ελαβε;
Μόνο ο Φαροφύλακας! :χαχαχα:
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
το πήραν κι άλλοι. Είδα συνδέσεις από άτομα που έχουν να μπουν χρόνια. Ένα παλιό μέλος μου απάντησε κιόλας στο ημέιλ.

:θρρρ:
 

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Εμένα μου ήρθε γύρω στις 14:00 σήμερα. Αν φανταστώ τον όγκο των μηνυμάτων, θα σας έρθει κάποια στιγμή.. :)
 
Top