3,5 Διαγωνισμός φωτογραφίας!!!!

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Μας κατακλυζουν οι συμετοχες! Ελα να παιρνουν φωτια οι καμερες!
 
Και να ψηφιστώ φέτος παρακαλώ, οποιος δεν με ψηφισει ειθε στα γεραματα του να τον πεταξουν σε καπη χωρις wifi
 
Last edited by a moderator:
η χειρότερη κατάρα που μπορούσα να φανταστώ!!! θα μπω να σε ψηφίσω Αριάδνη μου... το χωρίς wi fi με πόνεσε!!!
 
ασημενια μου εσυ και μονο με αυτο το γλυκυτατο, ρεμπελο, γατησιο αβαταρ γλυτωνεις των αιωνιων βασανων και μονο γι αυτο απαλλασσε σε:))για τους αλλους ορκο δεν παιρνω ας, εχουν υποψην πως γεννηθηκα ενα σαββατο, εξι το πρωι και ας πραξουν αναλόγως:))))
 

Κουακέρος

Ευγενής Δαγεροτύπης
Χαχα,πρέπει να τον διαφημίσουμε!
Βάλτε ένα banner να αναβοσβήνει στην αρχική σελίδα!
 
Κοιτα να δεις και γω αποψε ελεγα μετα την αποδοχή του τίτλου πως θα κέρναγα στο Δικαστήριο, ξενυκτάδικο δικό μας χα χα! Οκ θα περιμένει.
 

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Λόγω χαμιλού αριθμού συμμετοχών, ο διαγωνισμός τρέχει για άλλον ένα μήνα. Λήξη στις 31/03/2017
Διαμαρτυρομαι (διοτι δεν συζητηθηκε κατι τετοιο με την Επιτροπη, ουτε ο Αναπληρωτης Προεδρος, δηλ. εγώ, ενημερωθηκε για αυτη την αποφαση :θρρ:) αλλα συμφωνω
 
Τώρα ψαχνω να δω πότε έχει ρεπο η βασίλισσα της Αγγλίας για να έρθει να κάνει την τιτλοφορεση
αχ γιατι να μην παντρευτω πριγκηπα; γιατι παντρευτηκε ο ουιλιαμ; ο καρολος; είναι ο χαρι μηπως ελευθερος:)) καποιος άλλος τιτλούχος; η μαυρη μου μοιρα με πεταξε στο αγρινιο:λυγμ: ας γινω τουλάχιστον βασιλισσα της λεσχης:)))) η μπιγιονσε γιατι λεγεται queen Bee και γω nothing :(δωστε μου έναν τιτλο :(
 
Last edited:

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Εδω συναναστρεφεσαι με ολοκληρο Βεζύρη, με ολοκληρο Ξωτικο του Φωτος (δεν ειναι τιτλος, αλλα λεμε) και λιμπιζεσαι τους ξενερωτους τους αγγλους;
Ασε που ειμαστε και Προεδροι. Εγω μαλιστα ειμαι Αναπληρωτης, που κανει τον τιτλο πιο μακρόσυρτο.
 
Δεν θα απαντησω στα σχόλια σας διοτι ειμαι χαρουμενη , το αγρινιο τα κατάφερε στο the voice χα χα με τον Κωστή Μαραβέγια, έφερε την νίκη!
 
Top