Νέα προβλήματα;

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Σήμερα έχω πρόβλημα στην Λέσχη. Σε κάποιες ενέργειες παίρνω μήνυμα σφάλματος:
Code:
Forbidden

You don't have permission to access /forum/newreply.php on this server.
τώρα μόλις μου ανέφερε κι ένα μέλος κάποιο πρόβλημα, όπου όταν προσπαθήσει να αλλάξει στοιχεία στο προφίλ του παίρνει μήνυμα σφάλματος ότι "η σελίδα άργησε να επικοινωνήσει".

Υπάρχει άλλος με προβλήματα; :χμ:
 
Υποψιάζομαι ότι οι τωρινοί διαχειριστές σε βαρέθηκαν και σου κάνουν νούμερα, τέτοιος προβληματικός που είσαι.

(Αλλά ναι, και εμένα μου έβγαλε δυο φορές μήνυμα λάθους όταν πήγα να ανοίξω επόμενη σελίδα σε κάποια νήματα).
 
Το γράφω εδώ για να μην ανοίγω άλλο νήμα.

Οταν πατάω την επιλογή "Νέες αναρτήσεις", δεν μου εμφανίζει τις αναρτήσεις που μόλις έκανα. Εμφανίζονται μόνο όταν πατήσω "Ροή δραστηριοτήτων".
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Θα πάρει κι αυτό σειρά, μετά τα σημαντικά όμως.
 
Όταν, οντας συνδεδεμένος, πατάω το κουμπί «το προφίλ σου» ή το όνομά μου, εμφανίζεται τούτο:

Ακαλοβυδ, δεν έχεις δικαίωμα πρόσβασης σε αυτήν την σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε κάποιον από τους παρακάτω λόγους:

Ο λογαριασμός σου μπορεί να μην έχει επαρκή δικαιώματα πρόσβασης. Μήπως προσπαθείς να αλλάξεις την ανάρτηση κάποιου άλλου μέλους, να αποκτήσεις πρόσβαση σε λειτουργίες διαχείρισης ή κάτι άλλο που απαιτεί προνόμια;
Εάν απλά προσπαθείς να αναρτήσεις, ενδέχεται ο διαχειριστής να έχει απενεργοποιήσει τον λογαριασμό σου ή ίσως πάλι να είσαι σε αναμονή ενεργοποίησης.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Βλέπω πως έχεις ήδη περάσει σε κατάσταση που κανονικά δεν θα έπρεπε να στο βγάζει. Θες να ξαναδοκιμάσεις λίγο και να μου πεις αν συνεχίζεις να το βλέπεις αυτό;

ευχαριστώ
 
Top