Καλησπέρα στην παρέα

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Χαίρεται και από εμένα

Πρόσφατα αποφοίτησα από το Τμήμα Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου. Στην κατοχή μου έχω ορισμένα συγγράμματα, τα οποία φυσικά δε νομίζω ότι θα μου χρειαστούν μελλοντικά (Συγγράμματα πληροφορικής, επικοινωνίας και πολιτισμικής διαχείρισης). Ένα μέρος εξ αυτών τα έχω παραχωρήσει σε φοιτητές που έχουν εισαχθεί σε σχολές μέσω κατατακτηρίων, οι οποίοι δεν δικαιούνται βιβλία από τον Εύδοξο. Η λογική μου δεν ήταν να τόσο να βγάλω κάποιο κέρδος, όσο να παραχωρήσω συγγράμματα σε άψογη κατάσταση, σε ανθρώπους που τα χρειάζονται έναντι ενός αντιτίμου σαφώς μειωμένου σε σύγκριση με την αγορά.


Καλή αρχή λοιπόν να έχουμε και όποιος επιθυμεί παραπάνω πληροφορίες για τα βιβλία και τις τιμές αυτών μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου από το forum είτε μέσω προσωπικού μηνύματος.
 
Νομίζω, ότι αν και το θέλω πολύ, θα είναι πολύ δύσκολο για μένα να επικοινωνήσω μαζί σας. Ωστόσο το επιχειρώ.:(
 
Ντάμα φτιάξε δικό σου νήμα στο υποφόρουμ "πες ένα γεια" για να σε χαιρετήσουμε πιο προσωπικά!!!

Όπως και να'χει καλώς όρισες κι από εδώ!!!
 
Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Top