1ος Διαγωνισμός φωτογραφίας: Δεύτερη ψηφοφορία!

Ποια είναι η καλύτερη φωτογραφία;

  • 1 (Καστάλια)

    Votes: 1 4,5%
  • 2 (Μεταλλαγμένη)

    Votes: 1 4,5%
  • 3 (Ασημένια)

    Votes: 5 22,7%
  • 4 (Μιντόρι)

    Votes: 7 31,8%
  • 5 (Νικόλας Δε Κιντ)

    Votes: 1 4,5%
  • 6 (Φιλίπ)

    Votes: 7 31,8%
  • 7 (Μεταλλαγμένη)

    Votes: 0 0,0%
  • 8 (Ασημένια)

    Votes: 0 0,0%
  • 9 (Πωλίνα)

    Votes: 0 0,0%
  • 10 (Νικόλας Δε Κιντ)

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    22
  • Poll closed .

Φιλιπ

Δαγεροτύπης
ΩΩΩΩ ευχαριστώ !! θέλω να ευχαριστήσω την οικογένεια μου,τους φίλους μου τους συνεργάτες μου και όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν στην διάρκεια της λήψης της φωτογραφίας αυτής !! :σαςευχαριστώ:
συγχαρητήρια Μιντόρι ! :πάνω:
 
Συγχαρητήρια στους δύο νικητές και σε όλους όσους έλαβαν μέρος!
Ευχαριστούμε θερμά τις φωτογραφικές μηχανές, τα κινητά και τα σελφοκονταρα για τις φωτογραφίες που μας χάρισαν!:))))

Ανυπομονώ για τον επόμενο!!!:)))

:γιούπι: :γιούπι: :γιούπι: :γιούπι:
 
:γιούπι:συγχαρητήρια παίδες :γιούπι: (καλά αυτό θέλω να βάλω :κλαψ:, αλλά επειδή είμαι πολιτισμένος άνθρωπος... σνιφ σνιφ :))))).

Προσωπικά πιστεύω ότι φταίνε οι δημοσκοπήσεις :χαχαχα:.

Ίζι ευχαριστούμε για την οργάνωση... Ήσουν άψογη!!!

Ωραίες φωτογραφίες, εμένα μου άρεσαν όλες, και το λέω με κάθε ειλικρίνεια. Κάθε μια είχε και κάτι που μου άρεσε.

Για μένα όχι μόνο ο διαγωνισμός αλλά γενικότερα οι βιβλιοφωτογραφίες υπήρξαν ένα κίνητρο για να κάνω κάποια πράγματα που ίσως να μην έκανα ποτέ ή να μην τα έκανα με τόσο ενθουσιασμό. Γι αυτό θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια, αλλά και τη λέσχη που... με ανέχτηκε :))).

Πότε ξεκινάει ο επόμενος διαγωνισμός? :))
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Δεν θα το κρύψω παιδιά!!Χαίρομαι που κέρδισε η φωτογραφία μου (Επιτέλους αναγνωρίστηκε το ταλέντο μου!!!):))))
Χαίρομαι που μοιράζομαι τη νίκη με την πανέμορφη φωτογραφία του Φίλιπ!

Φίλιπ και Ασημένια συγχαρητήρια!

Μπράβο σε όλους !Να είμαστε καλά, να κάνουμε εκδρομές τα καλοκαίρια,να βγάζουμε και καμιά φωτογραφία!!!!
 
@Ίζι... όσο κι αν με λυπεί :ρ η Ασημένια κατέλαβε την τρίτη θέση... έτσι γίνεται στον αθλητισμό, και αυτό είναι το σωστό, ας μοιράζονται δυο νικητές την πρώτη θέση.

@Μιντόρι... ναι αυτό είπα κι εγώ, το ήξερα πάντα ότι ήμουν καλλιτέχνης, απλά δεν ήξερα σε ποια τέχνη!:)))
 

Ίζι

Κυρά των Σκιών
@Ίζι... όσο κι αν με λυπεί :ρ η Ασημένια κατέλαβε την τρίτη θέση... έτσι γίνεται στον αθλητισμό, και αυτό είναι το σωστό, ας μοιράζονται δυο νικητές την πρώτη θέση.
Αααα, δεν ξέρω. Εγώ βλέπω ότι οι νικητές κατέλαβαν την πρώτη θέση και άρα μένει η δεύτερη θέση για την επόμενη φωτογραφία. (Και δεν είχα ιδέα ότι έτσι γινόταν στον αθλητισμό :ρ )
 
Ασημένια είναι μια αρχή εδώ για την αναγνώρισή του ταλέντου μας (γενικώς!!)

ίσως είχαμε το ατού που είχαμε φόντο τη θάλασσα, αλλιώς μπορεί να τρώγαμε κ τη σκόνη σου!!!!:))))
 
Συγχαρητήρια στους νικητές/τριες! Να βγάζετε πάντα τέτοιες όμορφες φωτογραφίες, για να έχουμε να θαυμάζουμε! :))) ;)
 
Κι απο μένα συγχαρητήρια στους νικητές!!!

Να πω την αλήθεια στην δικιά μου φώτο (αυτή με τα βοτσαλάκια) με βοήθησε μια έμπειρη φωτογράφος!!!

Ονόματα δεν λέμε!!!:))))
 
Συγχαρητήρια σε όλους μας, και λίγο παραπάνω στους νικητές φυσικά - με αφορμή την πρωτοβουλία της Ίζι γλυκάναμε τις μέρες μας με μερικές όμορφες εικόνες, από μόνο του αυτό ήδη αποτελεί επιβράβευση. Όσοι πάλι πήραν ερέθισμα από δω ώστε να αναπτύξουν τις φωτογραφικές τους ικανότητες ένα βήμα παραπέρα, είναι οι πιο κερδισμένοι απ' όλους. Πάντα τέτοια ευχάριστα να έχουμε :)
 
Παιδιά πραγματικά υπέροχες φωτογραφίες, ειλικρινή συγχαρητήρια σε όλους!

Θα με ενδιέφερε να αποκαλύψετε, αν είναι δυνατόν, σε ποιες τοποθεσίες τις έχετε τραβήξει, μιας και ορισμένη μέρη που απεικονίζονται είναι πανέμορφα!
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Συγχαρητήρια στους νικητές οι οποίοι από σήμερα (και μάλλον μέχρι το τέλος του χρόνου) φέρουν πλέον τον τιμητικό τίτλο του Ευγενή Δαγεροτύπη!
:μπράβο:

Εάν τύχει να βολέψει κάπου, οι δύο νικητήριες φωτογραφίες θα χρησιμοποιηθούν (π.χ. για να στολίσουν την Λέσχη και θεωρούμε πως έχουμε την άδειά τους.)
:ναι:
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Η δαγεροτυπία υπήρξε η πρώτη δημοφιλής μέθοδος φωτογράφησης. Περισσότερες πληροφορίες εδώ. :ναι:
 
Πολύ ωραίος τίτλος !Είμαστε τυχεροί:)!

Εγώ πάντως θα χαρώ πάρα πολύ αν χρησιμοποιηθεί κάπου η φωτογραφία, μακάρι να αξιοποιηθεί με κσποιον τρόπο.

Γιωργ Σταμ η φωτογραφιά τραβήχτηκε στην παραλία Κριαρίτσι, στο δεύτερο πόδι Χαλκιδικής.
 
Last edited by a moderator:
Όμορφη η θάλασσα στο Κριαρίτσι (Σαν τη Χαλκιδική ΔΕΝ Έχει)! Ελπίζω να πέρασες καλά και σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία :)
 
Συμφωνώ και επαυξάνω! Και η δική μου είναι από Χαλκιδική, δίπλα στην Ποτίδαια (και ούτε καν από την καλή πλευρά της θάλασσας).
 
Top