Βιβλία - Stephen King - Σπίτι απο Φύλλα

Δεν τα αναζητώ, απλά επειδή βλέπω εξωφρενικές τιμές (ως μεταχειρισμένα), υπάρχει σελίδα στην οποία υπάρχουν αρκετά, αν όχι όλα, από τα εξαντλημένα βιβλία του Stephen King καθώς και το Σπίτι από φύλλα, σε ψηφιακή μορφή (pdf). Αν κάποιος θέλει να διαβάσει τα βιβλία και δεν τον ενδιαφέρει να τα αποκτήσει, ας μου στείλει ένα μήνυμα για να τον ενημερώσω.
 
Ελληνικά η Αγγλικά;

Εγώ το Σπιτι από φυλλα το εχω διαβάσει.
καλό αλλά μέχρι εκεί πολλες φορες ηταν και αφορητα βαρετο.
Δεν αξιζει με την καμια τα διακοσαρια και τα τριακοσαρια που ζηταν μερικοι.
 
Στα Ελληνικά. Δεν το έχω διαβάσει και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Απλά μου φαίνεται αστείο να ζητάς 185 ευρώ για ένα μεταχειρισμένο.
 
Καλησπέρα, Γρίλε μήπως μπορείς να μου στείλεις το λινκ για το σπίτι από φύλλα στα ελληνικά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Στείλε μου pm Σάρωδοθ, αν μπορείς ή όταν μπορέσεις και θα σου στείλω που το είχα βρει.
 
Last edited by a moderator:
@Γρίλος συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα καλά. Εννοείς πιο πάνω 185 ευρώ για ένα βιβλίο; Ποιος το έχει γράψει; Η Μέγκαν φαξ; Και γυμνή; Και με σελφι μέσα; Κάτι δεν έχω καταλάβει.
 
Δεν το'χω διαβάσει - αλλά έχω ακούσει πολύ ενδιαφέροντα πράγματα για τον τρόπο γραφής του. Όπως και να'χει η τιμή είναι τρομερά υπερβολική και προκλητική...
 
@Γρίλος συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα καλά. Εννοείς πιο πάνω 185 ευρώ για ένα βιβλίο; Ποιος το έχει γράψει; Η Μέγκαν φαξ; Και γυμνή; Και με σελφι μέσα; Κάτι δεν έχω καταλάβει.
Αυτό και η "Οργή" του King είναι τα παράλογα των βιβλίων. Έχει και άλλα νήματα που ανταλλάσσω απόψεις για τα συγκεκριμένα βιβλία.
 
Top